Witaj w salonie łazienek i kuchni – alejalazienek.pl

Odwiedzając nasz salon w Lublinie na ulicy Aleja Spółdzielczości Pracy 109 B dowiesz się jak dobrać odpowiednią armaturę do swojej łazienki oraz kuchni.

  • Grohe, Hansgrohe, Kludi
  • Blanco, Pyramis
  • Radaway, Kermi
  • Excellent
  • Catalano, Ideal Standard, Duravit, Villeroy & Boch i wielu innych producentów

Polecimy Ci także sprawdzonych instalatorów, którzy zamontują dobrane produkty, wykończą kompleksowo dom lub mieszkanie, przygotują kosztorysy prac a także pokażą najnowsze rozwiązania w swojej dziedzinie.

Ponieważ tylko instalatorzy idący z duchem czasu i wdrażający najnowsze rozwiązania rynkowe, które dają wymierne korzyści dla klienta w postaci oszczędności pieniędzy i czasu są Naszymi partnerami biznesowymi.

Oferta wyposażenia łazienek

Przychodząc do Naszego salonu otrzymasz pomocną dłoń w doborze produktów do Twojej wymarzonej łazienki i kuchni. Podchodzimy do klienta indywidualnie. Wymienieni na naszej stronie producenci to tylko niewielka część oferty, którą możemy Państwu zaoferować. Natomiast wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do łazienek Naszych klientów, co daje oszczędności, komfort i niezawodność przez długie lata.

Oferta wyposażenia kuchni

Polecamy zlewozmywaki i baterie kuchenne firmy BLANCO, FRANKE oraz PYRAMIS i wielu innych znanych producentów.

Chcemy aby klient wyszedł od nas ze świadomością, że dokonał dobrego wyboru dlatego posiadamy elementy uzupełniające, które wpłyną na komfort użytkowania typu sortowniki lub rozdrabniacze odpadów potocznie zwane młynkami i na estetykę różnego rodzaju środki czystości do zlewozmywaków i armatury.

Kontakt

Jarosław Oczkowski

AlejaLazienek.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 109 B

20-147 Lublin

tel. +48 573-976-800

e-mail: info@alejalazienek.pl